| Hoşgörü | ±%5, ±%1, ±%10 |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Uzunluk | 6m/12m |
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
|---|---|
| Adedi | 1 TON |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
| Uzunluk | 6m/12m |
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
|---|---|
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
| Hoşgörü | ±%5, ±%1, ±%10 |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Duvar Kalınlığı | 5mm-25,4mm |
| Hoşgörü | ±%5, ±%1, ±%10 |
|---|---|
| Standart | AiSi, EN, BS, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Uzunluk | 6m/12m |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Adedi | 1 TON |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
| Hoşgörü | ±%5, ±%1, ±%10 |
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
|---|---|
| Adedi | 1 TON |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uzunluk | 6m/12m |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uzunluk | 6m/12m |
| Adedi | 1 TON |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |
|---|---|
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
| Standart | AiSi, EN, BS, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
|---|---|
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Standart | AiSi, EN, BS, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Adedi | 1 ton |
|---|---|
| Paketleme | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Dayanıklılık | ±%5, ±%1, ±%10 |
| duvar kalınlığı | 5mm-25,4mm |
| İşleme hizmeti | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama |