| İsim | Dikişsiz Siyah Çelik Boru |
|---|---|
| Uygulama | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz |
| Kesit Şekli | Yuvarlak |
| İşleme hizmeti | Kaynak, Delme, Kesme, Bükme, Rulo Çözme |
| Yağlı veya yağsız | yağsız |
| İsim | Karbon Çelik Spiral Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Standart | GB,ASTM,JIS |
| Seviye | Q195,Q235,Q345,SS400,A36,A53,ASTM |
| sertifika | API, ISO9001 |
| Şekil | Square. Kare. Rectangular.Round Dikdörtgen.Yuvarlak |
| İsim | API Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Dış çap | 10 - 99 mm |
| Kalınlık | 0,8 - 12,75 mm |
| Standart | EN, BS, JIS, vb. |
| Seviye | Q235, Q235B, S275, S275jr, A53, st37, vb. |
| Dış çap | 0,3 - 300 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 1,4 - 12 mm |
| yüzey işleme | dikişsiz |
| İşleme hizmeti | Bükme, Kesme |
| Sertifika | ISO9001 |
| Adedi | 1 TON |
|---|---|
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Duvar Kalınlığı | 5mm-25,4mm |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Adedi | 1 TON |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
|---|---|
| Adedi | 1 TON |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
| Hoşgörü | ±%5, ±%1, ±%10 |
| Duvar Kalınlığı | 5mm-25,4mm |
| Uzunluk | 6m/12m |
|---|---|
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
| Standart | AiSi, EN, BS, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
|---|---|
| Duvar Kalınlığı | 5mm-25,4mm |
| Şartname | 2235mm 1626mm 1010mm |
| Seviye | Q235, Q345, St37, St52, S235jr, Ss400, X42-x60 |
| Kullanım | Used For Low Pressure Liquid Delivery, Such As Water, Gas, And Oil; Su, Gaz ve Petrol Gibi |
| Uzunluk | 6m/12m |
|---|---|
| Adedi | 1 TON |
| Ambalaj | Demetler halinde, Dökme olarak, Konteynerlerde, Dökme Gemide |
| Yüzey İşlem | Yağlı, Siyah Boya, 3PE Kaplama |
| Çıkış Çapı | 219,1 mm – 2540 mm |