| DNT | PT, MT, RT, ... |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Güç | Hidrolik |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Türü | Sürgülü vana |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Güç | Kılavuz |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Türü | Sürgülü vana |
|---|---|
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Boyut | 1/2 inç |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Güç | Manuel |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Sınıf | 150 lb-1500 lb |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 1/2 inç |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Güç | Kılavuz |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Boyut | 1/2 inç |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
|---|---|
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Güç | Kılavuz |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Türü | Sürgülü vana |
| Operasyon | Kılavuz |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Türü | Sürgülü vana |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
|---|---|
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Güç | Kılavuz |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Operasyon | Kılavuz |