| kama | Tek Kama, Çift Kama |
|---|---|
| Güç | Kılavuz |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| Operasyon | Kılavuz |
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Türü | Sürgülü vana |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| Güç | Kılavuz |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Türü | Sürgülü vana |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
|---|---|
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Operasyon | Manuel |
| Tip | Sürgülü vana |
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
|---|---|
| Güç | Kılavuz |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Operasyon | Kılavuz |
| Güç | Kılavuz |
|---|---|
| Operasyon | Kılavuz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Boyut | 1/2 inç |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Tip | kelebek vana |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Bağlantı Noktası Boyutu | DN10-DN50 |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
| Operasyon | Manuel / Elektrikli Aktüatör / Pnömatik Aktüatör / Hidrolik Aktüatör |
|---|---|
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Boyut | 1/2 inç |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 1/2 inç |
|---|---|
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| Türü | Sürgülü vana |
| Güç | Kılavuz |
| Güç | Kılavuz |
|---|---|
| Operasyon | Kılavuz |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |