| Uzunluk | 5,8m, 6m, 2-12m |
|---|---|
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Pas önleyici kaplama | Ön galvanizli (Çinko Kaplama: 40-80g/m2), Sıcak Daldırma Galvanizli (Çinko Kaplama: 200-600g/m2) |
| Malzeme | Q195-Q345, 16Mn, Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, ST32, ST52, ASTM A500, ASTM A36 vb. |
| Paket | Ahşap Sandık Ambalajı, Çelik Çerçeve Ambalajı, Uç Kapağı Koruması |
| İç çap | 1-20mm |
|---|---|
| Malzeme | Q195-Q345, 16Mn, Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, ST32, ST52, ASTM A500, ASTM A36 vb. |
| Standart | ASTM, BS, JIS, ASTM A513-2007, BS EN10219, JIS G3466 |
| Uygulama | İnşaat / İnşaat Malzemeleri Çelik Boru ,Çit Direği Çelik Boru Yapısı Çelik Boru ,Sera Çerçeve Çelik |
| Pas önleyici kaplama | Ön galvanizli (Çinko Kaplama: 40-80g/m2), Sıcak Daldırma Galvanizli (Çinko Kaplama: 200-600g/m2) |
| Uzunluk | 5,8m, 6m, 2-12m |
|---|---|
| Malzeme | Q195-Q345, 16Mn, Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, ST32, ST52, ASTM A500, ASTM A36 vb. |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| İç çap | 1-20mm |
| Standart | ASTM, BS, JIS, ASTM A513-2007, BS EN10219, JIS G3466 |
| Malzeme | Q195-Q345, 16Mn, Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, ST32, ST52, ASTM A500, ASTM A36 vb. |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat / İnşaat Malzemeleri Çelik Boru ,Çit Direği Çelik Boru Yapısı Çelik Boru ,Sera Çerçeve Çelik |
| Uzunluk | 5,8m, 6m, 2-12m |
| Pas önleyici kaplama | Ön galvanizli (Çinko Kaplama: 40-80g/m2), Sıcak Daldırma Galvanizli (Çinko Kaplama: 200-600g/m2) |
| Dış çapı | 10 - 600 mm |
| Standart | ASTM, BS, JIS, ASTM A513-2007, BS EN10219, JIS G3466 |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat / İnşaat Malzemeleri Çelik Boru ,Çit Direği Çelik Boru Yapısı Çelik Boru ,Sera Çerçeve Çelik |
| Uzunluk | 5,8m, 6m, 2-12m |
| Dış çapı | 10 - 600 mm |
| Malzeme | Q195-Q345, 16Mn, Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, ST32, ST52, ASTM A500, ASTM A36 vb. |
| Yüzey Tedavisi | Galvanize, kaplanmış, boyanmış |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, BS, EN |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| İç çap | 5-400mm |
| Uzunluk | 1-12m |
| Malzeme | Karbon çelik, dikişsiz çelik, alüminyum, galvanizli çelik, alaşımlı çelik |
|---|---|
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Yüzey Tedavisi | Galvanize, kaplanmış, boyanmış |
| Dış çapı | 10-400mm |
| Uzunluk | 1-12m |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, BS, EN |
| Dış çapı | 10-400mm |
| Uzunluk | 1-12m |
| Yüzey Tedavisi | Galvanize, kaplanmış, boyanmış |
| Dış çapı | 10-400mm |
|---|---|
| Paket | Ahşap Sandık Ambalajı, Çelik Çerçeve Ambalajı, Uç Kapağı Koruması |
| Malzeme | Karbon çelik, dikişsiz çelik, alüminyum, galvanizli çelik, alaşımlı çelik |
| Yüzey Tedavisi | Galvanize, kaplanmış, boyanmış |
| Uzunluk | 1-12m |
| Malzeme | Karbon çelik, dikişsiz çelik, alüminyum, galvanizli çelik, alaşımlı çelik |
|---|---|
| Dış çapı | 10-400mm |
| Paket | Ahşap Sandık Ambalajı, Çelik Çerçeve Ambalajı, Uç Kapağı Koruması |
| Standart | ASTM, JIS, GB, BS, EN |
| Yüzey Tedavisi | Galvanize, kaplanmış, boyanmış |