| Boyut | 1/2 inç |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu | DN10-DN50 |
| Tip | Sürgülü vana |
| Vücut tasarımı | OEM / DOM |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 1/2 inç |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Güç | Manuel |
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
|---|---|
| Güç | Manuel |
| Sınıf | 150 lb-1500 lb |
| Boyut | 1/2 inç |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Sınıf | 150 lb-1500 lb |
|---|---|
| Vücut tarzı | Civatalı kapak |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Bağlantı Noktası Boyutu | DN10-DN50 |
| Operasyon | Kılavuz |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| SINIF | 150 lb-1500 lb |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| Türü | Sürgülü vana |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Türü | Sürgülü vana |
|---|---|
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Standart | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık |
| Port Boyutu | DN10-DN50 |
| Güç | Kılavuz |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, ... |
| kama | Tek Kama, Çift Kama |
| Vücut sitili | Civatalı kapak |
| Operasyon | Kılavuz |