| Uzunluk | Aralık 1 |
|---|---|
| Bitiş Bitiş | Düz Uç |
| Sınıf | J55 |
| Bağlantı | Harici Üzgün Son |
| Dış çap | 4.500 |
| Dış çapı | 21,9 - 812,8 mm |
|---|---|
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Malzeme | K55, N80, L80, P110 |
| Denetim | Üçüncü Taraf Denetimi, Değirmen Test Sertifikası, SGS, BV, DNV |
| Bağlantı Tipi | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Outer Diameter | 21.9 - 812.8 Mm |
|---|---|
| Standard | API Spec 5CT, ISO 11960 |
| Connection Type | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Thread Form | Round, Buttress, Special Bevel |
| Connection | Welding |
| Türü | Dikişsiz Çelik Boru |
|---|---|
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Malzeme | K55, N80, L80, P110 |
| İplik aralığı | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 İnç Başına Konu |
| Dış çapı | 21,9 - 812,8 mm |
| Dış çapı | 21,9 - 812,8 mm |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Konu Formu | Yuvarlak, Payandalı, Özel Pahlı |
| Türü | Dikişsiz Çelik Boru |
| Yüzey işlemi | Fosfatlama, Karartma, Vernikleme |
| Türü | Dikişsiz Çelik Boru |
|---|---|
| Bağlantı | Kaynak |
| Bağlantı Tipi | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| İplik aralığı | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 İnç Başına Konu |
| İplik aralığı | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 İnç Başına Konu |
|---|---|
| Konu Formu | Yuvarlak, Payandalı, Özel Pahlı |
| Standart | API Spesifikasyonu 5CT, ISO 11960 |
| Yüzey işlemi | Fosfatlama, Karartma, Vernikleme |
| Türü | Dikişsiz Çelik Boru |
| İsim | N80 Muhafaza Borusu / API 5CT Muhafaza Kaplini |
|---|---|
| Model numarası | tüm boyut |
| Bağ | Kaynak |
| Kafa Kodu | Yuvarlak |
| Boy | 1/2"-96" |
| Kullanmak | Su taşımacılığı için |
|---|---|
| Ambalaj | Paketler halinde, Gevşek, Plastik Uç Kapakları halinde veya Müşterilerin Gereksinimlerine Göre |
| Kalıba dökmek | Müşteri Gerekli |
| Yüzey işleme | Çıplak, Siyah Boyama, Korozyon Önleyici Kaplama, 3PE, FBE, Epoksi Kaplama, Galvaniz, Vernik |
| Malzeme | çelik |
| Yüzey işleme | Çıplak, Siyah Boyama, Korozyon Önleyici Kaplama, 3PE, FBE, Epoksi Kaplama, Galvaniz, Vernik |
|---|---|
| Ambalaj | Paketler halinde, Gevşek, Plastik Uç Kapakları halinde veya Müşterilerin Gereksinimlerine Göre |
| dış çap | 21,3 - 1420 mm |
| Özel boru | API borusu |
| Son bağlantı | Erkek/dişi dişli |